Hakkımızda

Dünya Dedektiflik ajansını daha yakından tanıyın.

Kuruluş Hikayemiz

Dünya Dedektiflik olarak faaliyetlerimize 2013 yılında Şişli'de bir hazır ofiste günün şartlarından dolayı biraz da zorlanarak başladık. Kurulduğumuz günden itibaren kimsenin parasına, malına veya canına göz dikmedik, herkesin hakkını savunmaya çalıştık. Rakiplerimizin yalan dolan ile iş yaptığı bu zorlu piyasada dürüstlükten hiçbir zaman vazgeçmedik. Elimizden geldiğince makul fiyatlar karşılığında işimizi yaptık.

Zaman ilerledikçe daha bilgili, iş çözmeye daha yatkın, becerikli, atik ve pratik bir kadro kurduk. Kurmuş olduğumuz bu kadro motor kullanmasını bilen deneyimli arkadaşlardan oluşmaktaydı. Sektördeki "Dedektif insan polis emeklisidir." algısını yıkmak için genç arkadaşları kadromuza katarak radikal kararlarla büyümeye devam ettik.

Attığımız adımlar ve tamamladığımız işler sayesinde müşterilerimizin gözünde iş bitirici ve güvenilir bir dedektiflik ajansı izlenimi elde ettik. Sektörümüzde, emekli polis dedektiflerin hantal, gün boyu araba içinde bekleyip bir sonuç alamadığı ve müşterisinin parasını savurmak üzerine kurulu olan yanlış anlayışı yıktık.

İstanbul'da 3 farklı adreste hizmetinizdeyiz

Bugün, merkezi Beylikdüzü'nde bir alışveriş merkezi içerisinde, E-5 otoyolu kenarında tamamen kendi mülkü ile faaliyetine devam eden kurumsal bir şirketiz. Görüşmelerimizi kafelerde veya çay bahçelerinde değil, kendi ofisimizde siz danışanlarımızla sıcak bir ortamda ve dost edasıyla gerçekleştiriyoruz. 2019 itibarıyla Bostancı, ve Şişli'de bulunan ofislerimiz ve Beylikdüzü'nde bulunan merkezimizle beraber İstanbul'da toplam 3 farklı lokasyonda siz değerli müşterilerimize hizmet veren İstanbul'un en büyük dedektiflik şirketi konumundayız.

Ofis adreslerimiz ve yol tariflerinin de bulunduğu İletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak 2016 yılında Ankara'da düzenlenen güvenlik fuarına şirket olarak katılım göstererek yine bir ilki gerçekleştirdik. Siz ve ekibimizle büyümeye son hız devam etmekteyiz.

Ankara'da Güvenlik Fuarında Bulunduk

Dünya Dedektiflik olarak ekip üyelerimiz ve hizmet noktalarımızın sayılarını arttırmamızın yanında 2016 yılında Ankara'da düzenlenen güvenlik fuarına şirket olarak katılım düzenleyerek sektöre teknolojik ürünleri kazandırmak adına adımlar attık. Hizmet kalitemizi teknolojik gelişmeler doğrultusunda yükseltmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yanınızdayız

Dünya Dedektiflik ajansı olarak dürüst, güvenilir ve sırdaş bir hizmet anlayışı benimsedik. Siz dostlarımızın tercihleri ile yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz :)

Bize 444 50 29 numaralı ücretsiz danışma hattımız aracılığıyla ulaşarak alanında uzman dedektif kadromuzla hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca info@dunyadedektiflik.com elektronik posta adresimize göndereceğiniz elektronik posta mesajlarınızı da kabul etmekteyiz.

Ücretsiz Danışma Hattı 444 50 29 Hemen Ara