2019'un En İyisi Biziz

International Beauty Awards 2019 Ödül Töreni

2019 Yılın En İyi Hizmet Veren Dedektiflik Bürosu Ödülü

Dünya Dedektiflik başarılı bir 2019 yılını geride bıraktı. Bunun göstergesi olarak İstanbul'da Öykü Serter ve Ata Çağlayan'ın sunuculuğunda düzenlenen International Beauty Awards 2019 etkinliğinde "2019 yılının en iyi hizmet veren dedektiflik bürosu" ödülüne layık görüldük.

WOW Hotels & Convention Center İstanbul'da Banu Noyan'ın organize ettiği; iş, cemiyet ve sanat dünyasının seçkin isimlerinin bir araya geldiği bu organizasyona Dünya Dedektiflik olarak davet edilmek ve ödül kazanmak bizi oldukça gururlandırdı.

2020 Yılında Yine Hizmetinizdeyiz

Dünya Dedektiflik Bürosu olarak 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da danışanlarımıza güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlamayı sürdüreceğiz.

Sevenlerimizin destek ve ilgileri için teşekkür ederiz.

Ödül Töreni ve Röportajı

Ödül Töreni İçin Hazırlanan Teaser Videosu

Yanınızdayız

Dünya Dedektiflik ajansı olarak dürüst, güvenilir ve sırdaş bir hizmet anlayışı benimsedik. Siz dostlarımızın tercihleri ile yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz :)

Bize 444 50 29 numaralı ücretsiz danışma hattımız aracılığıyla ulaşarak alanında uzman dedektif kadromuzla hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca info@dunyadedektiflik.com elektronik posta adresimize göndereceğiniz elektronik posta mesajlarınızı da kabul etmekteyiz.

Ücretsiz Danışma Hattı 444 50 29 Hemen Ara