Eş Takibi

Eşinizle ilgili şüphelerinizde ne derece haklı olduğunuzu öğrenelim.
444 50 29

Eş Takibi Hizmeti

Eşinizle ilgili şüpheleriniz var ve kendinize doğru yanıtı mı arıyorsunuz? Sorularınıza doğru yanıtları bulmanız için Dünya Dedektiflik ekibi olarak her zaman yanınızdayız. Sorularınız için bize ulaşın.

  • Profesyonel motorize ekiplerimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla takip işlemini gerçekleştiriyoruz.
  • İşlemlerimizi tam bir gizlilik içerisinde yürüterek hem kendimizi hem de sizi koruyoruz.
  • Boşanma sürecinde sizi koruyacak olan belgeleri sağlamak için sizinle çalışmaya her zaman hazırız.

Özel yaşamın ve aile yaşamının gizliliği Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın güvencesi altındadır ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı herkesin özel yaşam ve aile yaşamına saygı gösterilmesini isteme hakkı vardır. Buna karşın, aile yaşamında eşler, evlilik kurumu içerisinde bulundukları süreç boyunca birbirlerine sadık kalmak zorundadırlar. Aksi takdirde toplumumuzca kutsal görülen evlilik kurumunun temelini sarsacak ve aile birliğinin devamına engel teşkil edecek boyutta bir geçimsizlik varsa ve hatta, bu geçimsizliğe neden olarak karşı tarafın evlilik dışı bir ilişkiye sahip olması düşünülüyorsa işinde başarılı bir dedektiflik şirketine eş takibi hizmeti almak amacıyla başvuru yapılabilir.

Ülkemizde dedektiflik yasası bulunmadığı için eş takibi yapmak da malesef oluru olmayan ve yapılması çeşitli sıkıntılar doğuran bir durumdur. Buna karşın özel sektöre bakıldığında insanlara hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çok dedektiflik şirketi bulunmaktadır. Ancak bunların hemen hemen hepsi sözde kurum ve kuruluşlardır ve bir çoğunun yasal bir adresi bile yoktur. Hatta internet sitelerinde eş takibi yaptırmak isteyen kişileri mağdur etmekte, paralarını alıp karşılığında hiç bir şey vermeden dolandırmaktadırlar.

Dünya Dedektiflik, benzer gibi durumlarl karşılaşmamak için eş takibi yaptırmak isteyen kişinin öncelikle bu duruma müsait olup olmadığını belirlemek amaçlı bir çalışma yürütür. Eş takibinin yapılmasına uygun bireylerde başlıca aradığımız özellik boşanma davasının hali hazırda açılmış veya yapılacak olan dedektiflik çalışması sonucunda açılacak olmasıdır. Yasal açıdan oldukça hassas bir konu olduğu için eş takibi hizmeti konusunda daha detaylı bilgi almak amacıyla ücretsiz danışma hattımız 444 50 29 numaralı telefon hattımızı aramanızı tavsiye etmekteyiz. Uzman dedektif ekibimiz telefonda sizi karşılayacak ve sorularınızı yanıtlayacaktır.

Eş takibi konusunda geçerli koşullar mevcut ise eş takibi hizmetimize başlamadan önce karşılıklı tarafları güvence altına alacak yasal bir gizlilik sözleşmesi imzalamaktayız. Bu sözleşme sayesinde ilerleyen süreçte hem dedektif ekibimizin hem de sizin gizlilik hakları koruma altına alınıyor. Böylece zamanla doğabilecek bir çok sorunun önüne geçmiş oluyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde özel hayatın gizliliği Türk Ceza Kanunu'nun 134. maddesi ile koruma altına alınmıştır. Dünya Dedektiflik olarak yaptığımız çalışmalarda ilgili maddeyi ihlal etmeden çalışmaya azami gayret göstermekteyiz. Türk Ceza Kanunu'nun tam metnine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz Danışma Hattı 444 50 29 Hemen Ara