Kurumsal Araştırma

Şirketinizin geleceğini kontrolünüz altında tutun.
444 50 29

Kurumsal Araştırma Hizmeti

Şirketinizi başarıya taşırken bir çok etkeni kontrol altında tutmaya çalışırsınız: pazar davranışı, tedarik zinciri, müşteriler, dünyadaki gelişmeler... Peki şirket içi etkenlere ne kadar hakimsiniz? Dünya Dedektiflik sizin için araştırsın.

  • Çalışanlarınızın size sunduğu özgeçmişlerinin güvenilirliğini kontrol ediyoruz.
  • Ticari bilgi casusluğuna karşı kendinizi ve şirketinizi korumanız için yardımcı olmaya hazırız.
  • Kurumsal araştırma hizmetimizden yararlanarak şirketinizi koruyun.

Günümüz koşullarında, büyük - küçük fark etmeksizin, şirketlerin dedektiflere ihtiyaç duyması kaçınılmaz bir durum konumundadır. Kurumsal araştırma hizmeti sağlayarak, biz dedektifler, şirketlerin pazar paylarının belirlenmesinde, rakip şirketlerin pozisyonlarının belirlenmesinde; müdür, CEO, muhasebe gibi personel alımlarında başvuran adayların geçmiş kayıtlarını veya özgeçmişlerinin doğruluğunu soruşturulmasında şirketlerin yanında oluyoruz.

Bu konuya kısaca örnek verecek olursak; almış olduğu bir personelin, rakip bir şirketle bir bağlantısı olması, o şirketin kısa sürede hem ekonomik olarak hem de prestij olarak değer kaybetmesine sebebiyet verebilir. Profesyonel bir anlayışla sağladığımız destek sayesinde işe almış olduğu personelin zarar vermeye yönelik niyetleri hakkında kesin kanıtları değerlendirerek şirketinin geleceğini kurtarmış olurlar. Bahsettiğimiz senaryo dedektiflerin şirketler ve patronlar için ne kadar değerli olduğunu ortaya koymaktadır. Dünya Dedektiflik, size bu konuda profesyonel bir destek sunmaktadır. Merak ettiğiniz her türlü bilgiyi; personelinizin geçmiş iş yaşantısında neler yaşadığını, hangi sebeple işten çıkarıldığını, geçmiş şirketi ile arasında hukuki bir sorun olup olmadığını, adli - yasal - emniyetle bir sorununun olup olmadığını detaylı bir araştıma yapıp tespit ederek size rapor halinde teslim ediyoruz.

İş dünyasında önemli olan başka bir konu da rakip firmaların hangi pozisyonlarda bulunduklarıdır. Dünya Dedektfilik olarak biz; rakip firmalarınızın vergi ödemelerinin ve aylık cirolarının ne durumda olduğunu, şirket adına herhangi bir icra dosyası olup olmadığını, şirketin bir personeli ile sorun yaşayıp yaşamadığını ve -varsa- yeni ürünleri ile ilgili detaylı bilgiler gibi sizin için önem arz edecek verileri toparlayarak size rapor sunabiliyoruz.

Ücretsiz Danışma Hattı 444 50 29 Hemen Ara