Marka ve Patent Araştırması

Markanız büyürken korumanız altında olsun.
444 50 29

Marka ve Patent Araştırma Hizmeti

Büyük emek harcayarak oluşturduğunuz marka ve ürünlerinizi doğru şekilde koruduğunuzdan emin misiniz? Dünya Dedektiflik, marka ve ürünleriniz için özel olarak verdiği araştırma hizmetiyle size yardımcı olmaya hazır.

  • Marka ve ürünlerinizin geleceğini garanti altına almak için araştırma hizmeti sağlıyoruz.
  • Marka veya ürününüz üzerine yatırım yapmadan önce bize başvurarak teknik analiz raporunuzu alın.
  • Hem Türkiye hem de dünya genelinde patent başvurularınız için destek vermeye hazırız.

Günümüzde piyasalara bir çok yeni ürün çıkıyor. Müşterilerin beğenisine sunulan yeni ürünlerin yanı sıra araştırma ve geliştirme sürecinde olan yüzlerce, binlerce ürün de piyasaya çıkacağı günü iple çekiyor. Rekabetin son derece yüksek olduğu günümüzde, geliştirmekte olduğunuz ürünü veya bilinir hale getirmek istediğiniz markanızı korumak istemek en büyük hakkınız.

Maalesef, dünyada sahte ürünlerin varlığı, araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük yatırımlar yapan kurum ve kuruluşları büyük zararlara uğratmaktadır. Dünya Dedektiflik olarak biz, marka ve ürün sahibi kurum ve kuruluşlara sahte ürünlerin araştırılması ve tespiti yönünde hizmet vermekteyiz.

Sahtecilik ve dolandırıcılık suçlarını işleyerek sizi zarara uğratan kişilere karşı olan hukuk mücadelenizde danışmanlık ve kanıt desteği almak için ücretsiz danışma hattımıza 444 50 29 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Danışma Hattı 444 50 29 Hemen Ara