Ücretlendirme

Dedektiflik hizmetlerinin nasıl ücretlendirildiği hakkında bilgi edinin.

Fiyat politikası

Alınacak olan dedektiflik hizmetinin ücretlendirmesini yaparken değişik metotlar uygulanır. Çünkü öncelikle yapılacak işi bilmemiz gerekmektedir. Bu konudan konuya değişir. Örneğin; talep edilen iş eş takibi ise farklı kayıp şahıs araştırması farklı ya da başka bir araştırma için farkı ücretlendirmeler yapılmaktadır.

Kayıp şahısların bulunması bile kendi içinde ayrılmaktadır. Örneğin kanuni olarak devlet tarafından yakalama kararı olan kişinin araştırılma ücreti farklıdır bir borçtan kaybolan kişinin araştırılıp bulunması farklıdır. Farklı araştırma şekilleri ücret politikasını değiştirmektedir.

Eş takibi hakkında

En çok merak edilen ücretlendirme eş takibi konusunda olmakta. Biz bu dedektiflik ücretini belirlemek için öncelikle bu hizmeti talep eden kişi ile görüşme yapmamız sonrasında da bu talebin hukuka uygunluğunu belirlememiz gerekmektedir.

Aradığımız kriterler dedektiflik hizmeti almaya uygunsa o zaman takip edilecek kişinin nerede oturduğu, ne iş yaptığı, eğer varsa kullanıdığı arabanın modeli gibi kriterleri göz önünde bulundururuz. Bunu da şu şekilde açıklamak gerekirse; bir bankacının ya da öğretmenin çalışma saati ile bir özel sektör patronunun çalışma saatleri arasında inanılmaz farklar vardır. Birisi müsait olduğu zamanlar belliyken diğerinin hiç belli değildir. Başka bir örnek verecek olursak kullandığı arabanın farklılığı bizim için önem arz etmektedir. Çünkü bizim de kullandığımız araçlarımızın o kişinin ortamında dikkat çekmeyecek bir araç olması gerekmektedir. Bu ve bunun gibi küçük ayrıntılar fiyatları belirlemede önemli rol oynar. Bu yüzden fiyatlar belirlenirken günlük ücretler baz alınır ve toplam rakam söylenir.

Herkesin talep ettiği gün ve çalışma isteği farklılık göstermektedir. Bu yüzden kimisi 2 günlük çalışma isterken kimisi sonuç alıncaya dek çalışma talep eder yani günler sürebilir. Bu yüzden başka kurum ve sahte dedektiflik şirketlerinin sonuç odaklı fiyat politikasına aldanmayın. Hiçbir şirket ya da şahıs şu kadar ücrete işinizi çözeriz diyemez. Daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışma hattımızı aramanızı rica ederiz.

Ücretsiz Danışma Hattı 444 50 29 Hemen Ara