2016 Securitex Eurasia

Güvenlik Teknolojileri Fuarı

2016 Securitex Eurasia Güvenlik Teknolojileri Fuarı

2016 yılında Ankara'da düzenlenen Securitex Eurasia Güvenlik ve Teknoloji Fuarı'na Dünya Dedektiflik Bürosu olarak katılım göstererek sektörümüz için bir ilki gerçekleştirdik. Böylece Dünya Dedektiflik bürosu resmi bir organizasyonda boy gösteren Türkiye'nin ilk resmi dedektiflik bürosu oldu.

Güvenlik teknolojileri ve bilişm güvenliği alanında başarılı firmaların meraklılarıyla buluştuğu bu büyük organizasyonda Dünya Dedektiflik Bürosu ekip üyeleri ve motosiklet üyeleri ve takiplerde kullanmak amacıyla geliştirilen dedektiflik altyapısına sahip konsept motosikletleriyle hazır bulundu. Katılımcıların ilgisini çeken motosiklet; ön ve arkada birer adet olmak üzere toplam iki adet aksiyon kamerası, bir adet çok fonksiyonlu yılan kamera, bir adet dürbün, bir adet mini drone, birer adet profesyonel ve yarı-profesyonel fotoğraf makinesi ve komuta merkezine bağlı anlık GPS bildirimi gönderen takip cihazı gibi zengin donanım modifikasyonlarına sahip olup standımızın gözdesi olmuştur.

Ayrıca günümüz teknolojisine aship dedektiflik alanı için potansiyeli yüksek fonksionel ürünler standımızda katılımcılara sergilendi.

Dinamik havasını genç ekip üyeleri ve yenilikçi ürün ve konseptleriyle fuara taşımayı başaran Dünya Dedektiflik Bürosu katılımcıların ve basının büyük ilgisini çekti.

Sevenlerimizin destek ve ilgileri için teşekkür ederiz.

Yanınızdayız

Dünya Dedektiflik ajansı olarak dürüst, güvenilir ve sırdaş bir hizmet anlayışı benimsedik. Siz dostlarımızın tercihleri ile yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz :)

Bize 444 50 29 numaralı ücretsiz danışma hattımız aracılığıyla ulaşarak alanında uzman dedektif kadromuzla hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca info@dunyadedektiflik.com elektronik posta adresimize göndereceğiniz elektronik posta mesajlarınızı da kabul etmekteyiz.

Ücretsiz Danışma Hattı 444 50 29 Hemen Ara